Кошик
75 відгуків

Ємності квадратні

Ємності поліетиленові квадратні

Ємності поліетиленові квадратні завдяки своїй універсальності можуть використовуватися як для побутового використання, так і у будь-яких галузях промисловості і сільському господарстві.

Можуть застосовуватися для стаціонарного зберігання, транспортування рідини, як ємності для душа і для каналізації (при дотриманні інструкції підземного монтажу).

Ємності можуть бути одно - і двошарові. Одношарові ємності стандартно білого кольору, двошарові - сині зовні і блакитні всередині. Деякі двошарові ємності можуть бути і в зеленому кольорі. Двошарові ємності захищають від проникнення УФ-променів і запобігають цвітіння води.

Деякі моделі квадратних ємності виготовляються із вторинного матеріалу в чорному кольорі, тому можуть мати запах і придатні тільки для нехарчових продуктів.

Ємності поліетиленові горизонтальні придатні для питної води і харчових продуктів, Ємності виготовлені з якісного та безпечного поліетилену, не мають власного запаху і не вбирають запах продукту, який знаходиться всередині бочки.

Всі ємності йдуть укомплектованими поліетиленовими штуцерами (зовнішня різьба) від 1/2"-3/4" в залежності від обсягу ємності. Можлива заміна та доукомплектація додатковими штуцерами і поплавцем . Є санітарно - гігієнічний висновок, що гарантує безпеку продукції.

У нашому інтернет-магазині Ви можете отримати професійну консультацію й підібрати необхідну ємність. Все що потрібно - це зробити замовлення на нашому сайті і ми підберемо найбільш оптимальні умови доставки.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Виробник
 • 6
Фільтри
Контакти
 • Телефон:
  +380472500775, Офис, Бухгалтерия
  +38(067) 143-55-58, Крепеж
  +38(050) 430-70-67, РТИ
  +38(067) 143-55-58, Емкости и комплектующие
 • Адреса:
  ул. Максима Зализняка (Громова), 146, Черкаси, Черкаська область, Україна
 • Email:
  0726info@gmail.com
Мапа